TOSYALI MAKİNA

Tosyalı Makina

Makina

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-11 No: 1

Firma Hakkında

 1987 yılından Güç Aktarma alanında faaliyet göstermekte olan Tosyalı Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. ticari hayatına Zincir Dişli ve Burçlu Kasnak üreticisi olarak başlamıştır. Zaman içerisinde üretici kimliğinin yanına ithalatçı kimliğini de ekleyerek Güç Aktarma Organları alanında lider firma konumuna geçmiştir.

2014 itibariyle piyasadaki Talaşlı İmalat ürün tedarik eksiğini gidermek amacıyla Esenler Organize Sanayi sitesinde imalathane açılarak, özel imalat ürünlerin üretimine başlamıştır.

Ürün yelpazemiz;
Burçlu Kasnak
Triger Kasnak
Zincir Dişli
Kaplin Grupları
V –Kasnak
Konik Burç
Motor Kızakları
Rulman Yatakları
Zincir ve Ekipmanları
Rulmanlı Yataklar
Kremayer
Pinyon Dişli
Yukarıdaki ürün gruplarının yanı sıra, firmamız dünyaca ünlü, Tayland menşeli TYC zincirlerinin Türkiye tek distribütörüdür.
İstanbul Bayrampaşa´da ki 1250 m2lik merkez ofis, İzmir de 2015 yılından beri faaliyette olan şubesi ve 2016 yılında açılmış olan İstanbul Anadolu yakasındaki Tuzla şubeleri ile müşterilerine hizmet vermekte olan Tosyalı makina hizmet kalitesini sürekli geliştirerek geniş ürün yelpazesi ve stok çeşitliliği ile sektördeki ayrıcalıklı yerini muhafaza etmektedir.
Tosyalı makina hızla değişen müşteri taleplerinde en doğru ve en güvenilir tercihiniz olarak daima yanınızda olmaya devam edecektir..

© 2019, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji