ALES END. SIZDIRMAZLIK

Ales End. Sızdırmazlık

Sızdırmazlık

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-8 No: 3

Firma Hakkında

 SEÇKİN KARAKAŞ - EMEL YILMAZ
ALES Endüstriyel Sızdırmazlık Elemanları Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti; endüstriyel sızdırmazlık elemanları sektöründe uzun yıllardır bulunan tecrübeli bir ekip tarafından kurulan çözüm odaklı bir firmadır.
Firmamız; hidrolik pnömatik sızdırmazlık elemanları sektöründe faaliyet gösteren, Parker, Dichta S.A, F.illi Paris gibi büyük ve lider firmaların Türkiye temsilciliğini yapan CNT Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi´ nin bir iştirakidir.
Tecrübesini ağır sanayi konusunda ön plana çıkartan ALES, geniş tedarikçi ağı, bayilik ve satıcılığını aldığı yerli ve yabancı şirketlerin üretim desteği ve sektörel tecrübesiyle, müşterilerinin güvenini kazanmaya adaydır.
Firmamız standart ürünlerin yanı sıra, 720 mm. dış çapa kadar üretim, 2000 mm. çapa kadar tedarik desteği ile mekanik işlem sızdırmazlık elemanları, yüksek performanslı sızdırmazlık elemanları, cryogenic (-173 ˚C) veya yüksek sıcaklık ortam çözümleri, yüksek basınç çözümleri, yüksek ısıya dayanıklı bezli keçeler, demir çelik ve alüminyum endüstrisinde kullanılan özel döner mil keçeleri, klingerit contalar ve agresif akışkan kontrolleri gibi özel durumlar için de hizmet vermektedir

© 2019, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji