MARMARA YANGIN

Marmara Yangın

Yangın Söndürme

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-8 No: 2

Firma Hakkında

 Yangın Korunma Firması Bakış Açımız
Yangın Korunma sektörü içerisinde MY GLOBAL, Müşteri’nin stratejik bir ortağı olarak talep edilen hizmeti en uygun kalite ve en uygun koşullarla almasını ve bunun sürekliliğini sağlayarak onun yanında yer alan bir firmadır. Bu nedenle maliyet çalışmalarınıMüşteri’nin beklentileri doğrultusunda en etkin şekilde yapmaya gayret eder.
Bakım
Yangın algılama ve korunma sistemleri ile ilgili, NFPA standartlarına uygun olarak tüm bakımlar uzman MYGLOBAL gezici ekipleri ya da çözüm ortakları tarafından yapılabilecektir. Üretici firmaların desteğine başvurulması zorunlu durumlarda ilgili firma ile görüşülmesi ve çözüm üretilmesi ve işin tamamlanması MY GLOBAL’ in sorumluluğunda olacaktır.
Marmara Yangın - Satış Sonrası Servis ve Periyodik Bakım Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
İmalat (Wakkum)
İş kollarımıza ilave olarak ürün çeşitlendirme, daha geniş yelpazede hizmet verme, daha fazla müşteriye dokunabilmek amacı ile MY GLOBAL; kalitesi kanıtlanmış uluslararası standartlarda WAKKUM markası adı altında yangın söndürme ekipmanları imalatı ile kısa sürede üretim alanında lider kuruluş durumuna gelmiştir.
Teknik Hizmetler
İletişim sektörünün öncü markaları gibi son derece gelişmiş teknolojik binalardan, ağır sanayi kullanan fabrikalara yanıcı parlayıcı tanklar, rafineriler ve lojistik firmaları gibi hizmet kalitesi beklentisinin en üst düzeyde olduğu tesislere kadar tüm Türkiye’de yüzlerce noktada projelendirme, taahhüt ve bakım onarım hizmeti veren MY GLOBAL, ülkemizde yangın korunma hizmetleri vermektedir.
Bu nedenle merkez ofisinde çalıştırdığı mühendis, Türkiye genelindeki mobil ekipleri ve projelerindeki birden çok alanda görev yapan elliden fazla teknik elemandan doğan gücünden sistem kurulumu, bakım ve bu hizmetlere paralel olarak verdiği tüm hizmetlerden projeleri yararlandırır. MY GLOBAL farklı teknik sorunları teşhis edebilen ve mühendislik çözümleri geliştiren, ve bu durumdan müşterilerini de yararlandıran bir firmadır.
Uygulama ve Taahhüt
MY GLOBAL’in önemli kabiliyetlerinden biri de gerek yeni kurulan tesis ve binalarda gerek mevcut tesis ve binaların yangın korunma ile ilgili analizi yapılarak, "Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik" , NFPA ve yürürlükteki diğer mevzuatları da kapsayacak şekilde kendi lisanslı personeli ile;


Sulu Springler Söndürme Sistemleri
Köpüklü Söndürme Sistemleri
Gazlı ve Tozlu Söndürme Sistemleri
Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
Hidrant hatları ve Yangın Dolapları Kurulumu
Yangın Pompaları Kurulumu
Pompa Yedek Parça Temini ve Kurulumu

© 2019, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji