TDO THERAPY ARTI MEDİKAL TIBBI MAZEME

Tdo Therapy Artı Medikal Tıbbı Mazeme

Medikal - Sağlık

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-2 No: 12

Firma Hakkında

 2005 yılında kurulan şirketimiz diyabetik, ortopedik ayak sağlığı konusunda uluslararası tıbbı normlara uygun TDO Therapy markası adı altında üretim yapmaktadır.

Bu zaman süreci içinde tıbbı normlara sadık kalarak kendini geliştirmiş, koruyucu ayakkabılar, kişiye özel ayakkabı, terlik ve tabanlıklar üreterek bunları uluslararası kurum ve kuruluşlar, üniversiteler, hastanelerle birlikte yürütmüş olduğu AR-GE çalışmalarını, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bilgi ve birikimlerini müşterileri ile paylaşarak diyabetik-ortopedik ayak sağlığı konusunda bilinçlendirmektedir. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerini sürdürerek, aktif yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

TDO Therapy ayakkabıları ayağınızın terapisi için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Ürünlerimiz doktorların (podiatric-pedorthistlerin) ve uluslararası tıp otoriterlerinin (CDC, Medicare) uygun gördüğü normlara göre üretilmiş, Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylı Faydalı Model belgesine ve uluslararası CE sertifikasına sahiptir.

© 2019, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji