PAVO TASARIM ÜRETİM ELEKTRONİK

Pavo Tasarım Üretim Elektronik

Elektronik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: D-1 No: 11

Firma Hakkında

 Orta ve büyük ölçekli, kendi sektöründe lider ve elektronik çözümlere ihtiyaç duyan yerli veya yabancı şirketlere, OEM ve ODM ürünler (kart, ürün ve sistem) sunduğu gibi, mevcut ürünlerinin yeniden tasarlanması ve maliyetlendirilmesi hizmetleri vermekte ve çalıştığı tüm firmaların katma değerlerini yükseltmekte, Türkiye Ekonomisinin hızlı büyümesinde aktif rol almaktadır. Pavo, sanayi toplumundan bilgi toplumuna geçiş uğraşısı verilen Ülkemiz ve yakın bölgede, “Araştırma-Geliştirme (AR-GE)” kavramına odaklanmış, yıllık bazda gelirlerininin neredeyse tamamını ARGE’ye ayıran, tüm sektörler ile çalışan bir kaç Türk firmasından biridir.

Temel yetkinlik alanları “Gömülü - Analog - Haberleşme - Kontrol Sistem Tasarımı” ve "Endüstriyel - Mekanik Sistemler Tasarımı" olan Pavo’nun, kendisine ait olan işletim sistemi ve zaman içinde geliştirdiği kütüphane ve yazılım birimleri, ürün tasarlarken her bir projeye bir kaç adım önde başlamasını sağlamaktadır.

Teknolojinin; ekonomiyi, toplumların sosyal yapısını ve refah düzeyini son derece yakından etkilediği bilinci ile Pavo, “teknolojik rekabet yarışında” söz sahibi olmayı hedeflemekte ve bu yönde Dünya dada ilk olan tekonlojileri ve ürünleri tasarlayıp, üretmektedir.

Bu hedefle Pavo, Ülkemizde yüksek teknoloji anlayışının tamamen benimsenmesini sağlayarak yenilikçi çözümler üretme ve bu çözümleri ihraç etme vizyonu ile önemli başarılara imza atmaktadır

© 2019, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji