BERK DENİZCİLİK

Berk Denizcilik

Denizcilik - Gemi

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-8 No: 26

Firma Hakkında

  Aydıntepe Bölgesinde 15.03.2005´te kurulan BERK DENİZCİLİK 2006dan bu yana Tuzla Tersaneler bölgesinde hizmet vermektedir. 2008den bu yana imalat sektörünede öncülük etmiş olup 2013ten sonra ise CNC Kesim işlemlerine öncülük etmiştir.
Endüstride de Tuzla bölgesinde müşterlerilerinin yerinde veya şantiye alanlarında ki işlerine yardımcı olmakta ve hizmet etmektedir. Bu güne kadar bir çok seçkin firmaya bilgi birikimi ve yetişmiş personeliyle uygulama hizmeti vermiştir. Berk Denizcilik Firması olarak belirledigimiz vizyon ile hareket etmekteyiz.

Yaptıgımız işlerin kalitesini BERK DENİZCİLİK olarak en iyi personelle ve en yeni teknolojilerle daha yüksek seviyeye çıkarmaktayız. Firmamız gelecektede sektördeki gelişmeleri takip ederek hem ülke ekonomisine hemde mesleğe katkılarını artırarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. BERK DENİZCİLİK olarak misyonumuzda da belirtdigimiz gibi çevre sağlığına önem vererek kamu ve kuruluşlara kumlama ve boya hizmeti sağlıyoruz. Geçmişten günümüze tecrübemiz ile siz değerli iş ortaklarımıza titizlikle çalışan personellerimiz sayesinde kalitemizi en yüksek seviyelere taşıyoruz..

© 2019, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji