DOSTEL OTOMASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK

Dostel Otomasyon Elektrik Elektronik

Otomasyon

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-10 No: 12

Firma Hakkında

Dostel Otomasyon, 2003 yılında İstanbul´da kurulmuş olup, otomasyon ve endüstriyel elektrik malzemeleri satışı ve otomasyon uygulamaları konularında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerine daima kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Dostel Otomasyon, faaliyet gösterdiği bölgede alanında önder firmalardan birisi haline gelmiştir. Bünyesinde bulundurduğu bayilikler ve alt bayilikler ile ürün gamını her geçen gün arttıran Dostel Otomasyon, günümüzde geniş stokları ile müşterilerinin acil ihtiyacına cevap verebilir konuma gelmiştir.

Dostel Otomasyon´un stoklarında daima hazır bulunan başlıca ürün çeşitleri şunlardır: AC-DC Motor Sürücüleri (Inverter), PLC ve Operatör Panelleri, Servo Motor ve Sürücüleri, Endüktif, Kapasitif ve Optik Sensörler, Encoder, Sayıcı ve Takometreler, AC-DC ve DC-DC Güç Kaynakları (Converter), Isı Kontrol Cihazları (Termostat), Basınç Transmitterleri, Lineer Cetveller ve Potansiyometreler, Öncü Markaların Şalt Malzemeleri.

Bütün bunların yanısıra, Dostel Otomasyon bünyesinde bulundurduğu uzman ve dinamik teknik personeli ile müşterilerine "Endüstriyel Otomasyon Uygulamaları" ile de hizmet vermektedir. Bugüne kadar bir çok projeyi anahtar teslimi olarak başarıyla tamamlamış olan Dostel Otomasyon´un yapmakta olduğu başlıca uygulamalar şunlardır: Her Türlü Makina Otomasyonu, Proses Otomasyonu (Sıcaklık, Nem, Seviye, Basınç vb. Ölçme ve Kontrol Uygulamaları), PLC ve SCADA Programlama, AC-DC Motor Uygulamaları, CNC Uygulamaları ve Eksen Kontrol Sistemleri, MMC ve Dağıtım Panoları, Kompanzasyon Panoları, Fabrika Güç ve Aydınlatma Tesisatları.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji