HİDROPARK HİDROLİK

Hidropark Hidrolik

Hidrolik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-10 No: 7

Firma Hakkında

 2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan Hidropark; müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla birçok firmaya hizmet vermektedir. Alışılagelmiş satış stratejileri ve hidrolik uygulamalarının ötesinde gelişmiş entegre bir altyapıyı bünyesinde barındıran Hidropark siz müşterilerimizin, ürünlerinizin ve sistemlerinizin en iyi ürün deneyimi yaşamasını amaç edinmiştir.

Hidropark olarak size en iyi ürün deneyimini kazandırmanın yanında alanlarında sektör lideri olan birçok firmanın ürünlerini de siz kullanıcılarla buluşturmaktayız. Hidropark’ın temel ilkesi doğru ürün odaklı, güvenilir ticari ilişkiler kurmak, müşterilerimize ve onların hidrolik uygulamalarına kalitesi uluslararası sertifikalarla onaylanmış uluslararası kriterlere uygun imal edilmiş uzun ömürlü ürünler sunmaktır. Size vaat ettiğimiz en iyi ürün deneyimi Hidropark’ın olduğu kadar ürünlerini size sunduğumuz tüm tedarikçi firmalarımızın da temel prensibidir.

Hidropark olarak başta hidrolik hortumlar, hidrolik hortum rakorları, preslenmiş hidrolik hortum, pnömatik hortumlar çelik çekme borular, metrik-unf-bsp-orfs tip bağlantı elemanları, kelepçeler, hidrolik pompalar, selenoid ve bobinli yön valfleri, elle kumanda yön valfleri, basınç ölçme test hortumları, basınç ölçme saatleri, basınç ölçme priz rakorları ve bağlantı adaptörleri, quick kaplinler, küresel vanalar, hat tipi valfler, flanş kepleri, kaynaklı tip flanşlar ve hidrolik ünite malzemelerinin temini ve uygulaması konularında hizmet vermektedir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji