HAT YAĞLAMA

Hat Yağlama

Hidrolik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-10 No: 6

Firma Hakkında

 
Merkezi Kayseri´de, bulunan firmamız bünyesinde 3 farklı alanda faaliyet göstermektedir.Merkezi yağlama sistemleri konusunda faaliyete başlayan firmamız sektörün gelişmesine paralel olarak kadrosunu ve ürün gamını geliştirmiştir.Lineer hareket sistemleri konusunda da birçok projeye imza atan firmamız son olarak hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda da pazar da yerini almıştır.

1. Merkezi Yağlama Sistemleri; Proje bazlı çalıştığımız bu faaliyet alanımızda, endüstrinin tüm dallarında yağlama sorunlarına ve müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Ekibimiz, deneyimli mühendisler ve teknik kadrosu sayesinde her tip merkezi yağlama sistemini, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda projelendirip, kendi atölyemizde ve müşteri sahasında imalat ve montaj hizmeti verebilmektedir. Merkezi yağlama sistemleri konusunda sektör lideri ILC (İtalya)Firmasının teknoloji ve ürünlerinin Türkiye temsilciliğini de üstlenen firmamız, sabit beslemeli yatak ve zincir yağlama sistemleri konusunda uzman TRICO Firmasının da temsilcilik faaliyetlerini yürütmektedir.

Ekonomik yağlama ürünlerinde tercih edilen CHEN YING ve ISHAN markalarınında temsilcilik faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Firmamız , Graco - Lubriquip - Trabon Yağlama Sistemleri ürünlerinin de teknik hizmet, proje ve satışını gerçekleştirmektedir.

Özel Yağlar ve Gresler konusunda IKV TRIBOLOGY firmasının Anadolu temsilciliğini de yapmakta olan firmamız, fabrikaların yağ ve greslerinin temini , uygun yağ veya gresin seçilmesi ve uygulanmasında mühendislik hizmeti vermektedir.

2. Otomasyon Sistemleri; Otomasyon alanında şirketimiz, sektörlerinde lider HIWIN Doğrusal Hareket Sistemleri , İndiksiyonlu mil ve yatakları ve ALWAYSE (İngiliz) Bilyalı Transfer Ünitelerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Otomasyon Sistemleri ekibindeki mühendislerimiz, ileri teknoloji ürünü bu sistemlerin, müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde belirlenmesi ve satış sonrası teknik servis hizmetini yürütmektedirler

3. Hidrolik ve Pnömatik sistemler; Firmamız hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda dünya çapında kullanılan ürünlerle sektöre hizmet vermektedir.Projelendirme,ürün temini ve ürün satışı gerçekleştirmektedir.Müşterilerimize daha kaliteli ve teknolojik ürünler sunabilmek için teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip ürün gamını genişletmektedir.

Şirketimiz ve faaliyet alanlarımızla ilgili her türlü, daha detaylı bilgiyi vermekten ve sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağımızı belirtir iyi çalışmalar dileriz.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji