ARK KAYNAK

Ark Kaynak

Kaynak

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-7 No: 28

Firma Hakkında

 Ark Kaynak Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurumsal faaliyetine 2006 yılında başlamıştır.Tuzla merkezli firmamız kuruluşu ile eşzamanlı olarak ,sektörün lider kuruluşu ECZACIBAŞI-ASKAYNAK firması ile YETKİLİ SERVİS anlaşması yaparak sektörde çözümün merkezi olmayı hedeflemiştir.

ECZACIBAŞI-ASKAYNAK yetkili servisi olmanın sorumluluğu ve gururu,dürüst çalışmayı,araştırma-geliştirmeyi ilke edinmiş şirket yapısı ile ASKAYNAK&LİNCOLN ELECTRİC kullanıcılarının her daim memnuniyetini ARK KAYNAK SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.olarak ön planda tutmaktadır.

Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak ve kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde kısa zamanda tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi, büyüyen bir firma olarak sektöründe Ark Kaynak Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.

Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji