EMEK KİMYA

Emek Kimya

Kimya - Kozmetik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-7 No: 5

Firma Hakkında

 Firmamız 2002 yılından bu yana, Türkiye metal işleme endüstrisinin değişmez sarf malzemesi olan endüstriyel yağlar konusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm bu yıllar boyunca müşterilerine insan sağlığına ve ekipmanlara zarar vermeyecek çözümler sunmak en önemli ilkemiz olmuştur. Bu anlayışla hareket eden deneyimli kadromuz talaşlı imalatta yaşadığınız;
Yanlış ürün önerilmesi,
Kullanmakta olduğunuz suya uygun çözümler önerilmemesi,
Takım tezgahlarında ve işlenen parçalarda paslanmaların yaşanması,
Tezgahların boyalarının sökülmesi,
Emülsiyonlarda bakteri oluşumunun başlaması ve sonrasında koku sorunu,
Kesici takımlarda koruma özelliğinin olmamaması gibi problemleri en etkili biçimde engelleyerek, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.
Önce insan felsefemizle, insan sağlığına zarar verecek zehirli kimyasallar içermeyen, bunun yanısıra yukarıda sıraladığımız problemleri sizlere yaşatmayacak, aksine normal şartlar altında aldığınız performansa ivme kazandıracak ve düşük maliyet politakımızla dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da sizlerin hizmetinde olacağız.
Bu amaçla, Avrupa başta olmak üzere üretim yapan tüm Dünya ülkelerinde faaliyet gösteren, 125 yıllık bir geçmişe sahip İspanya menşei Brugarolas firmasının, 2011 yılı itibariyle, Türkiye distribütörlüğünü almış bulunmaktayız. Tüm dünyada, sürekli gelişme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde, sektör ihtiyaçlarının üstünde yenilikçi çözümler sunan Brugarolas ve Shell ürünlerini EMEK KİMYA & MAKİNE ilkeleri çerçevesinde, siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduğumuzu gururla belirtmek isteriz.
Satışını yaptığımız ürün kalemlerimizle, üretim işlemine göre doğru seçim yaparak, yaşamakta olduğunuz sıkıntıları ortadan kaldırıp üretim bölümünüzde yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Bu hususları dikkate alarak işletmenizin ihtiyacı olan ürünlerin portföyümüzde bulunduğunu hatırlatır işlerinizde başarılar dileriz.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

ENDÜSTRİYEL YAĞLARMAKİNA VE DİĞER YARDIMCI EKİPMANLAR
Çekme / Sıvama yağları
Dalma erezyon yağı (EDM)
Endüstriyel gresler
Genel makine yağları
Hidrolik sistem yağları
Isıl işlem yağları
Kalıp ayırıcı yağlar
Kapalı / Açık sistem dişli yağları
Kızak yağları
Klavuz yağları
Kompresör yağları
Saf kesme yağları
Sentetik ve mineral CNC kesme soğutma sıvıları
Taşlama sıvıları
Tekstil makine yağları

© 2021, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji