MAYKEM YAPI VE KİMYASALLARI

Maykem Yapı Ve Kimyasalları

Kimya - Kozmetik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-10 No: 15

Firma Hakkında

  Maykem Yapı ve Kimya Sanayi sermayesi %100 yerli ortaklığa sahip kişilerin bir araya gelmesiyle 2005 yılında kurulmuş olan bir firmadır. 2005 yılında tedarikçilerimizle birlikte çıktığımız yolda hızla yol aldık ve birlikte büyüdük. 2009 yılında sahibi olduğumuz Viola Prima markası ile tüketici beklentilerini, müşteri odaklı yaklaşımı ve kalite fiyat dengesini ilke edinerek su ve solvent bazlı boya üretimiyle doğru ürünü pazarla buluşturmayı amaç edinmiştir.
Hızla büyüyen pazarda müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün çeşitliliğini sağlamak amacıyla, boya hammaddeleri ve yapı izolasyon malzemelerini ithal etmeye başlamış, bu anlamda inşaat alanında müşterilerine farklı imkan ve alternatif çözümler sunan bir firma olarak hala yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz
Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.
Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiği her alanda başarılı olmayı hedefleyen, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak..

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji