KAAN MOBİLYA

Kaan Mobilya

Mobilya

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-9 No: 5

Firma Hakkında

 1995 yılından beri Akrilik sektöründe tasarım ve uygulama alanında faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın tek hedefi müşteri memnuniyeti olup, satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimiz en iyi hizmeti verme yolunda ilerlemektedir. Kocaeli Gebze’ de başladığımız faaliyet alanımızı değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için Tuzla Birmes sanayi sitesinde hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve dinamik personelimizle bütün yurt çapında siz değerli müşterilerimize kaliteyi hizmet sunmayı hedeflemiştir.
Vizyon
Müşterilerimizin günlük ihtiyaçları doğrultusunda artan çeşitlilik gösteren gereksinimlerini ve beklentilerini aşarak karşılamak, böylece müşterilerimizle sürekli bir beraberlik oluşturarak, etkin rekabetçi yaklaşım ile karlılık hedeflerine ulaşmak. Çalışanlarımıza, yaratıcılıklarını üretkenliğe dönüştürebilecekleri ve geleceğe güvenle bakabilecekleri bir çalışma ortamı hazırlamak.
Misyon
Hedef ve stratejiler doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetleri Müşteri Memnuniyeti´ni en üst düzeyde sağlayacak şekilde gerçekleştirmek. Teknolojide yaşanan gelişimleri hızlı ve etkin bir şekilde izlemek ve güvenilir ürünler üretmek. Etkinliğimizi çevikliğimizle; tüm kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji