MEGA MAKİNA

Mega Makina

Makina

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-5 No: 22

Firma Hakkında

 İnșaat sektörünün hız ve önem kazandığı ülkemizde her geçen gün yeni yașam alanları, yeni yollar, yeni köprüler ve tüneller inșa ediliyor. Türkiye, kırdan kente daha çağdaș ve daha düzenli bir yașam için adeta yeniden yapılıyor. Zaman değișiyor ve beklentiler yükseliyor. Türk insanı, bir konuttan artık çok daha fazla șey bekliyor.

Mega Makina, hızlı rekabet koșullarında inșaat sektörüne hizmet vermek, kaliteli, çağdaș ve sağlam inșaatlar yapmak isteyen firmalara ihtiyaç duydukları ekipmanı ve desteği sağlıyor. Satıșlarının %60´ını, inșaat ișinin bel kemiğini olușturan beton santralleri üzerinden gerçekleștiriyor. Satıș sonrası tüm yedek parça ve teknik servis hizmetlerini de üstlenen Mega Makina, bakım, onarım revizyon ișlemlerinde de firmaların yanında.

Ayrıca, Mega Makina bugün, Kaba Malzeme İșleme, Toz Filtrasyonu, Katı-Sıvı Separasyonu, Karıștırma and Vibrasyon Teknolojisi alanlarında kapsamlı bir ürün gamına sahip İtalyan firması VVAMGROUP´un Türkiye´deki bayisidir. Bu bayilik kapsamında VVAMGROUP´a bağlı Wam, Oli ve Torex markalı ürünlerinin satıșını sağlıyor.

Mega Makina, inșaat sektörüne sağladığı destek ve ekipmanın yanı sıra tarım ve kimya sektörlerinde üretim yapan firmalara özel ürünler de pazarlıyor. Tarım sektöründe kullanılan helezonlardan, kimya ve kozmetik sektöründe kullanılan mikserlere kadar çeșitli sektörlere çeșitli ekipmanlar sağlıyor. Tüm bu ürünler satıș sonrası teknik servis ve yedek parça gereksinimlerini Mega Makina bizzat karșılıyor. Birlikte çalıștığı firmalara periyodik anlașmalı bakım hizmeti de sunan Mega Makina, gelișen ve değișen Türkiye´de birlikte çalıștığı firmalarla el ele, omuz omuza ilerliyor.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji