KAREKST MAKİNA

Karekst Makina

Makina

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-2 No: 15

Firma Hakkında

 Firma Vizyonumuz;

Firmamız 1983 yılından beri Okan Makine olarak kaplama ve dilimleme makineleri imalatıyla başladığı üretim faaliyetlerini 2009 yılı itibariyle OVA GROUP, KAREKST MAKİNE ismi ile PVC Pencere ve Mobilya sektörlerine yönelik olarak profil kaplama, PVC folyo dilimleme ve özel üretimi olan Sıcak Tutkal (PUR,EVA) Makine üretimi ile de uluslar arası firmalar arasında yerini almıştır.

Firmamız, Avrupa ülkeleri Almanya ,İspanya ,İtalya, Fransa başta olmak üzere Amerika, Meksika, Afrika ve Asya bölgelerinde ki 52 ülkeye yaptığı ihracatına her geçen gün ülke sayısını artırarak devam etmektedir.

Türkiye pazarında da bir çok PVC ve Mobilya sektöründeki firmalar için faaliyet konusu Profil Kaplama, Panel kaplama Dilimleme makineleri ve Sıcak Tutkal Makineleri üretmeye devam etmekte, teknik danışmanlık hizmeti ve özel makine tasarımları ile birlikte mühendislik hizmeti sunmaya Türkiye’nin en deneyimli kadrosu ile devam etmektedir.

Satış sonra teknik hizmetleriyle müşteri memnuniyetine verdiği önemi kanıtlamış firmamız, ürettiği makineler için, malzeme ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti vermektedir.

Firma Misyonumuz;

Firmamız kalitesinden ödün vermeden çevreye verdiği önem ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik doğru cevap verebilmek için AR-GE çalışmalarına önem vermektedir ve dünya firması olma konusunda kendini sürekli yenileyerek geliştirmektir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji