İNKA MAKİNA

İnka Makina

Makina

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-2 No: 21

Firma Hakkında

 İNKA A.Ş. 1987 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren biriken tecrübesi, uzman kadrosu ile yurt içi, yurt dışı ve özellikle Avrupa Birliği ülkelerinde kurumsal firmalara makine, sistem tasarımı ve üretimi yapan tamamen Türk sermayeli bir şirkettir.

Konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile havacılık, inşaat, beyaz eşya, otomotiv, gıda gibi değişik sektörlerde, büyük projelerde ilklere imza atmıştır. İç piyasada kurumsal birçok firmaya komple üretim hatları kurmuş, yurt dışında ise Avrupa ağırlıklo olmak üzere havacılık ve inşaat sektörüne yıllardır hizmet veren firmalara özel hatlar ve emniyet parçaları üretimi yapmıştır.

İNKA son yıllarda konsantre bir şekilde Ar-Ge çalışmalarını yürüterek, PALETLEME Makinaları konularını da içine alacak şekilde sistem tasarımları yapmakta olup, farklı kapasitelerde ve farklı ekipman konfigürasyonları ile işletmelerin Paletleme sorunlarını çözmektedir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

İNKA, ülke sanayine katkı sağlayacak gelişmiş teknolojiyi uygun şartlarla sanayicilerimize ürün ve hizmet şeklinde sunmayı görev bilmiş, bu uğurda sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmayı kendisine misyon edinmiştir.

© 2021, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji