KAYIKET MAKİNA

Kayıket Makina

Makina

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-8 No: 21

Firma Hakkında

 Tahsin Kayıket´in 1952 yılında, kurduğu Garanti İş Atelyesinin devamı olarak, 1979 yılında oğlu, Makina Teknik Öğretmen Nihat Kayıket idaresinde, Kayıket Makina Sanayi, Demtaş Ltd.Şti. ve Kayıket Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak faaliyetine devam etmektedir.Motorlu Testere ile Motorlu Tırpanların plastik İp Makarası v.b.,Kauçuk Buji Başlığı, Benzin Hortumu v.b., Metal çalıştırma mandalı, ring v.b.ürünlerin kalıbını ve imalatını yaparak, KAYIKET marka tescili ile, yedek parça olarak pazarlamaktadır.

Türkiye´de ilk olarak KOSGEB Ar-Ge desteği ile Balık Misinası, Tırpan Misinası ve Nylon (PA-6) iplik imalatını yapan firmadır.

Firmaların isteği doğrultusunda bünyemizdeki makinalarla Tedarikçi, Fason veya Taşeron olarak çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ
Yıllardır kalitemizden ödün vermeden çalışmasına devam eden firmamızı daha da iyi bir hizmet verebilmek adına teknolojik ürünlerle donatmak, ülke çapına yayılabilmek adına somut adımlar atmak

MİSYONUMUZ
Türkiye’de üretimini ilk kez gerçekleştirdiğimiz misina ve kalitemizle yıllardır tercih edilen diğer ürünlerimizle yurt dışında bilinir bir marka olabilmek

ÇALIŞMA PRENSBİMİZ
Yıllardır referanslarımız arasında güvenilirliğimiz ve kalitemizle tanınmak en büyük gurur kaynağımızdır. Kayıket Makina bünyesinde yaptığı çalışmalardaki öncelikli prensipleri olan titizlik, kalite ve müşteri memnuniyeti kriterlerinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Firmamız bünyesine yeni verilen işlerde öncelikli olarak ürünü nasıl geliştirebileceğimizi araştırır, çalıştığımız firmaya bununla ilgili fikirler sunarız.

Eğer sunulan fikirler kabul görülürse gerekli çalışmaları kendi bünyemizde tamamlayarak ürünle ilgili bize sunulan önceki problemleri giderdikten sonra imalat sürecine geçeriz..

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji