TLS LAZER ÜRÜNLERİ

Tls Lazer Ürünleri

Makina

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: C No: 16

Firma Hakkında

 TLS Lazer Ürünleri
Yüksek tahsil ve 20 yıla yakın endüstriyel tecrübeye sahip şahıslar tarafından kurulan şirketimizin temel düşüncesi, müşterilerine her türlü teknik desteği sağlayabilmektir; büyük bir ticari organizasyon olmaktan ziyade işinin ehli personelden oluşan dinamik bir yapıya sahip olmaktır.
Bunun en önemli amacı fiyatlarımızı en alt limitlerde tutmak ve olası krizlerden etkilenmeden müşteri destek ve servisini en iyi şekilde verebilmektir. Destek ve kalitemizden kesinlikle taviz vermememiz şirketimizin ilkesidir.

Müşterilerimizin ağırlıklı kısmının OEM´lerin olması ve distribütörlüğünü yaptığımız uluslar arası şirketler ile çok yakın bir işbirliği içinde olmamız bu tabana ve ilkelerimize imkân vermektedir. Örneğin laboratuarların tamamen bize açık olması, TLS olarak istediğimiz testleri istediğimiz zaman yapabilmemiz, yaptırabilmemiz gibi..
Eğitimli personel, yedek parça stoku ve modern cihaz donanımları ile verdiğimiz ürünlerin yetkili servisiyiz. Amacımız 48 saat içinde servise başlamaktır.
Lazer konusunda kurs ve eğitim de veren şirketimiz, Türk sanayicisi ve araştırma/eğitim kurumlarına vermiş olduğu hizmetten mutluluk ve gurur duymaktadır.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji