ARI MOTOR

Arı Motor

Motor

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-3 No: 9

Firma Hakkında

  Yeryüzünün üçte ikisini, vücudumuzun beşte dördünü teşkil eden suyun hayatımızdaki önemi büyüktür. Aynı önem insan için olduğu kadar bitkiler için de geçerlidir.

Firmamız 2001 yılında şu anda şirketin sahibi ve genel müdürü olan Emin ARI´nın öncülüğünde Aydıntepe Küçük Oto Sanayi sitesinde kurulmuştur. Her türlü pompa, hidrofor, dalgıç ve motor tamiri, bobinaj işleri, yedek parça satışı ve pompa satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı Teknik Servis olarakta faaliyet gösteren firmamız Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere birçok kez yurt dışı servislerine gitmiş ve 2004 yılında Grundfos Türkiye tarafından En iyi Yurt dışı hizmeti veren Teknik Servis ödülünü almıştır. Hızla gelişen Arı Motor Türkiye çapında Grundfos ürünlerinin yedek parça stoklarının çeşitliliğini zenginleştirerek 2008 yılında da "Üstün Performans ve Yedek Parça" ödülünü almıştır.

Sürekli olarak müşteri odaklı ve çözümcü fikirler üreten Arı Motor yeniliklere açık ve sürekli yenilenmeyi hedefleyen misyonu ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji