TEKNOFLEKS HORTUM

Teknofleks Hortum

Plastik - Hortum

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-9 No: 14

Firma Hakkında

 
2005 yılında sektörde uzun yıllar deneyimi olan Mehmet Akif OKMAN tarafından kurulmuştur. Alanında Avrupa’nın en iddialı şirketlerinin distribütörlüğünü üstlenen,kaliteli ve uluslararası standartlara uygun ürün teminini gerçekleştiren firmamız çok sayıdaki sanayi tesisinin kendi alanında tedarikçisi olmasının yanında ülkemizin çeşitli şehirlerinde oluşturduğu bayi ağı ile ürünlerinin satışını yapmaktadır.
Hortumlar sanayi ve tarımın can damarlarıdır.Her türlü katı ve sıvı madde,gaz,duman,sıcak-soğuk hava ve kimyasalların tahliye ve emişlerinde hortum kullanılır.Yüksek bedeller ödenerek yatırım yapılan üretim tesisleri ve makineler yanlış hortum kullanılmasından dolayı verimlerini düşürebilirler.Bu nedenle sanayide ve makinelerde doğru hortumu ve kamlok,kelepçe gibi doğru bağlantı elemanını kullanmak büyük önem taşır.
PVC şerit perdeler özellikle soğuk hava depoları ve sanayi tesislerinde kapılar için en pratik,estetik ve ekonomik çözümdür.
İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan firmamız 5000 m2 lik deposunda geniş ürün yelpazesini stoklarında bulundurmaktadır. Tuzla Sanayi Bölgesindeki şubemiz ürünlerimizin parakende satışının yanında hidrolik hortum presleme işlerini de yapmaktadır.
Hedefimiz uzmanı olduğumuz konularda yenilikleri sürekli takip ederek daha kaliteli ve verimli ürünleri müşterilerimize sunmaktır.
Son olarak,yaptığımız işi sevmeyi ve severek çalışmayı kendimize şiar edindik.Amacımız sadece başarılı olmak değil ,DEĞER yaratmaktır.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji