BİO-SAV SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Bio-sav Sağlık Ürünleri

Medikal - Sağlık

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-3 No: 9

Firma Hakkında

  BİOSAV 1994 yılından bu yana Türkiye’de halk sağlığı alanında pest ve vektör mücadelesinde (karasinek, sivrisinek, hamamböceği, fare vb.) kullanılan ilaç ve cihazların pazarlama ve satışını yapmakta ve aynı zamanda bu alanlarla ilgili hizmetleri de yürütmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını temel esas alan BİOSAV sektörün öncü firmalarındandır.


Firmamız kendi markalarını fason olarak FARMATEK A.Ş tesislerinde üretmektedir. Bununla birlikte; Novartis, Clark ve Sygenta firmasının halk sağlığı ilaçlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bu anlamda gerek kendi markamız olan ürünlerle, gerekse uluslararası firmaların ürünleri ile sektörde en üst seviyede kaliteyi temsil etmektedir.


BİOSAV İstanbul merkez ofis olmak üzere Elazığ’daki bölge ofisi ve Türkiye geneline yayılmış bayileriyle, sektörde ilaç satışı ve vektör mücadele hizmeti vermektedir.


BİOSAV müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak sektöre yeni çözümler getirebilmek ve en iyisi olabilmek için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Bu anlamda uluslar arası yayınları takip etmekte, fuarlara katılmakta ve uluslararası firmalardan ve kişilerden danışmanlık almaktayız.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji