MURATHAN PUL CİVATA

Murathan Pul Civata

Civata

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-11 No: 16

Firma Hakkında

 Murathan Pul Civata Ltd. Şti. 1984 yılında kurulmuştur. Şirketimiz pul ve civata üretmekte olan büyük kuruluşlardan biridir ve uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet vermektedir.


Firmamız;
Birmes Orhanlı Şubemiz Merkez Binası, Balçık-Gebze Mağazamız, İmes Ümraniye Şubemiz, Çorlu Şubemiz, Düzce Şubemiz, İmes Dilovası Şubemiz ve Balçık-Gebze´ de bulunan Fabrikamız İmalat, Tedarik ve Depo olarak faaliyet göstermektedir...


Artan iş hacminden dolayı firmamız; Ozankan Pul Civata İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti. Orhanlı-Tuzla´da bulunan fabrikasını kurarak pul, civata, bağlantı elemanlarının üretiminde ve çok çeşitli hırdavat malzemelerinin pazarlanmasında profesyonel olarak da faaliyet göstermektedir.


Uzun yıllar boyunca geniş tecrübemize dayanan, dikkatli, devamlı çalışmamız ve sağduyulu yönetimimiz sayesinde kurumsallaşmış olan şirketimiz şu andaki önemli durumuna gelmiş bulunmaktadır. İyi bir satış kadrosuna uygun depolama olanaklarına mal tesliminde kullanılan araç filosuna sahip olduğumuzu, hizmetlerimizden, uygun koşullardan tam olarak yararlanmanızdan ve ürünlerimizin kalitesinden memnun kalacağınızı belirtmek isteriz.


Siz müşterilerimize daha geniş bir alanda satış imkânı sunmak için firmamız her gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji