MERT HORTUM

Mert Hortum

Plastik - Hortum

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-7 No: 2

Firma Hakkında

 Mert Hortum Eylül 2012 de, hortum bağlantı elemanları sektöründe 25 yıllık tecrübesi olan Mustafa Şahin tarafından kuruldu.

Bağlantı Elemanları Sektöründe; yüksek kalite, hızlı reaksiyon ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin gözünde vazgeçilmez olmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişmek ve büyümek, işinde uzman çalışanlarıyla, en yeni ve en teknolojik makinalarla üretimi gerçekleştirmek, tüm bunları gerçekleştirirken, ihtiyaç duyduğumuz kaynakları sağlayarak tüm paydaşlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak hedefiyle yola çıktık.

2015 yılı itibariyle 4 adet CNC Torna tezgahımız ile 24 saat esasına göre hortum bağlantı elemanı üretimimiz devam ediyor. Bununla birlikte rakorlu paslanmaz hortum ve hidrolik hortum atölyemizde kaynak ve pres faaliyetimiz devam etmektedir.

2014 yılı sonunda ISO OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği standardını aldık. Bu standart ile amacımız; çalışanları işyerinin olumsuz etkilerinden korumak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak, iş kazaları ve meslek hastalıkları sebebiyle oluşabilecek iş gücü ve iş günü kayıplarını en aza indirmek, dolayısıyla iş veriminde artışın sağlanmasıyla üretimi korumaktır.

2015 Şubat ayı itibariyle; müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik olarak Kalite Yönetim Sistemi´nin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden ve Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayımlanmış olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standardını da alıyoruz.

© 2021, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji