TEKOSİS AKARYAKIT OTOMASYON SİSTEMLERİ

Tekosis Akaryakıt Otomasyon Sistemleri

Otomasyon

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-11 No: 15

Firma Hakkında

 

2010 Yılında size hizmet vermeye başlamış olan şirketler grubumuz akaryakıt ekipmanları, akaryakıt pompları, elektronik ve otomasyon sistemleri ile sektör içerisinde vazgeçilmez bir alternatif olmuştur.

Her konuda yenilikçi açılımlarla müşteri isteklerini karşılayan Grubumuz imza attığı her projede sektöründe bir yenilik başlatmıştır. Bundan sonra da hedeflerinden ve disiplininden taviz vermeden yolunda emin adımlarla yürümeye devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmeye devam etmektedir.

BİZE SİZİNLE ÇALIŞMA AYRICALIĞINI SUNMANIZ DİLEĞİYLE.


VİZYON
İnsana ve Topluma karşı sorumluluğumuzu kaliteli hizmet anlayışımızı teknolojik yeniliklerle birleştirerek ve bununla birlikte “SEÇ-G” kurallarından ödün vermeyerek sektörde güven ve kalitenin ilk adresi olmak.

MİSYON
Çağdaş kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş genel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadromuzla müşteri haklarına saygılı ve “SEÇ-G” nin getirdiği kurallara bağlı kalarak sektörün tüm kesimlerine kaliteli güvenli ve ekonomik bir hizmet sunmaktır..

KALİTE POLİTİKAMIZ,

Yönetim olarak hedefimiz kalite yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek üzere gerekli faaliyetleri planlamak ve hayata geçirmektir.Hizmet süresince temel prensibimiz “SEÇ-G” Odaklı yapılanmayı esas alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet ve Ar-ge sürecine dahil etmek böylece üretimve satış sonrası servis hizmetinin kalitesini sürekli artırmaktır.Müşterilerimizin tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın beklenti ve taleplerini en üst düzeyde karşılamaya çalışarak ,onlara güven duydukları bir ortam sağlamaktır.Çalışanlarımızı eğitimlerle sürekli destekleyerek gelişimlerinekatkıda bulunmak ve iyileştirme süreçlerinde etkin olarak yer almalarını sağlamaktır.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji