ARTEMİS DOĞAL ÜRÜNLER

Artemis Doğal Ürünler

Kimya - Kozmetik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: D-1 No: 8

Firma Hakkında

 Firmamız ortakları ve yöneticileri 2006 yılından bu yana sektörde çeşitli üretim firmalarında kurucu ortaklık, yöneticilik ve danışmanlık yapmış mühendislerden oluşmaktadır. Daha önce ilaç ve gıda sektörlerinde edindikleri tecrübe ve titizlik firmamızın kalite anlayışının temellerini atmıştır.

İhracat temelli kurulan firmamız çok çeşitli pazarlara (Norveç, İsveç, Danimarka, Porto Riko, Gürcistan, Fas, Mısır...) fason ya da kendi markasıyla ürün tedariğinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Marmara, Ege ve İç Anadolu Bölgesi ağırlıklı olmak üzere iç piyasaya da üretim yapmaya başlamıştır.

Yeni ürün geliştirme, bünyesindeki yetkin ve tecrübeli teknik personel sayesinde Artemis Doğal´ın en güçlü olduğu alanlardandır.

Saç bakım ürünleri ve cilt bakım ürünleri alanlarında yoğunlaşan firmamız, doğal hammaddeler kullanarak, çevreyle dost ve doğal ürünler üretmektedir.

Artemis Doğal Ürünler Ltd. müşterilerini ortağı gibi gören ve iş ortaklarıyla uzun vadeli iş ilişkileri kuran bir firmadır.

Taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirme sorumluluğu dolayısıyla sektörde tercih edilen firma haline gelmiştir.

Müşteri isteklerinin yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve teknik kadrosunun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir.

Sektörde edindiği konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarını toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştıran firmamızın öncelikli hedefi; yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve Toplam Kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji