PAVO TASARIM ÜRETİM ELEKTRONİK

Pavo Tasarım Üretim Elektronik

Elektronik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: D-1 No: 11

Firma Hakkında


Pavotek olarak müşterilerimizin ihtiyacına uygun birinci sınıf elektronik ve gömülü sistemler çözümleri tasarlıyor ve üretiyoruz. IP ağ haberleşme aygıtlarından, görev kritik aviyonik sistemlere, enerji tasarruflu güç elektroniğinden, enerji dağıtımını verimli hale getiren sistemlere kadar çok çeşitli uygulama alanlarında en iyi sonuçlara ulaşmak için bu alandaki geniş bilgi birikimimiz ve deneyimimiz üzerine inşa ediyoru z. En zorlu çevre koşullarında çalışan askeri bilgisayarlardan, akıllı elektronik fiyat etiketi yönetim sistemlerine kadar geniş bir yelpazede ürünler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Türkiye´nin önde gelen teknoloji üslerinden biri olarak, ülkemizin ulusal güvenlik açısından kritik alanlarda yerli teknolojiler geliştirmeye yönelik stratejik girişimi kapsamında birçok sorumluluk üstlendik. Bu konuda çok da başarılı olduk. Ürünlerimiz on yıldan uzun bir süredir kapsamlı bir şekilde test edilip kullanılmış ve mükemmel bir saha tecrübesine ulaşmıştır. Son derece iddialı tavrımız, yenilikçiliğe olan duyarlılığımız ve gelecek vaat eden yeni fikirleri denemeye hazır misyonumuzla bir araya geldiğinde, bu çeşitliliğinde eşsiz bir ürün portföyüne yol açtı. Daha önemlisi, çeşitli ancak birbirini tamamlayıcı konularda anahtar yetkinlikler kazandık. Bu bize rakiplerimizin erişemeyeceği çözümleri keşfetme avantajı sağlamaktadır. Amacımız bu kapsamlı bilgiyi alıp işleyerek tüm müşterilerimiz için değer yaratmaya odaklanmaktır.

OEM ve ODM tedarikçisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Türkiye´nin önde gelen savunma sanayi şirketleriyle stratejik ortaklıklarımız vardır. Hem iç hem de ihracat pazarlarında satılan askeri ve endüstriyel ürünlerimiz ile komple çözümler sunuyoruz. AR-GE mühendislerimiz fikir ve müşteri gereksinimlerini elektronik ve mekanik tasarımlara dönüştürüyor. Üretim ve test tesislerimiz bulunmaktadır. DO-178, DO-254 ve DAL-B gibi askeri ve aviyonik dereceli sertifikalandırma gereksinimlerini karşılayan bileşenler tasarlayıp sunabilen az sayıda Türk şirketi arasındayız.

Yeteneklerimizi daha da geliştirmek için sürekli çaba sarf ediyoruz. Kendi Gerçek Zamanlı İşletim Sistemimize, PavOS´a ve dahili olarak geliştirilen yazılım ve elektronik modül kütüphanelerine sahibiz. Gelecekteki çalışmalar için sağlam bir temel oluşturan bu varlıkları daha da geliştirmek için projelerimizden öğrenilen dersleri sonraki projelerimizde kullanıyoruz. Pavotek olarak en büyük varlığımız, mümkün olan her şekilde destek vermeye çalıştığımız insanlarımızdır. Pavotek´te en önemli önceliklerimizden biri, geleceğe ışık tutabilecek potansiyele ulaşma fırsatı için parlak beyinler yetiştirmektir. Üniversitelerdeki akademik bilginin endüstriyel ürüne dönüşümü konusunda destek oluyor ve üniversitelerle uzun vadeli işbirliğini geliştirmeyi hedefliyoruz. Neredeyse tüm gelirlerimizi Ar-Ge faaliyetlerine yeniden yatırıyoruz. Şu anda Yapay Zeka, Derin Öğrenme ve Siber Güvenlik gibi araştırma alanlarına yoğun yatırım yapıyoruz.

 

© 2021, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji