KES LAZER

Kes Lazer

Demir - Çelik - Metal

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-6 No: 1

Firma Hakkında

 Hakkımızda

2013 yılında faaliyete geçen Keslazer Sac İşleme Metal San. ve Tic. Şti. profesyonel makina parkuru ve uzman elemanları ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır...

 

İMALATIN ADI KES LAZER.....

 

 

Firmamız 2013 yılından itibaren Lazer kesim, büküm ve kaynak montaj ile müşteri memnuniyetinin önemini kendisine ilke edinmiş uygun fiyat ve kaliteli imalat ile alanında uzman bir firma olarak piyasa da yer edinmiştir.. Ailemizde bulunan tecrübeli kadromuz ile lazer kesim, abkant büküm, kaynak montaj, malzeme dahil bir bütün halinde imalat hizmetlerinde boy göstermektedir.

KES LAZER CNC Lazer Kesim ve CNC Abkant Büküm tezgahlarıyla DKP, SİYAH SAÇ, HRP,GALVANİZ SAÇ, PASLANMAZ VE ALÜMİNYUM malzemelerini işlemektedir.

Firmamızın müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet, güvene dayalı iş ahlakı ile, uygun fiyatlar ve zamanında yapılan teslimatla bütünleşmiştir. Tüm hizmetlerinde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu bilen KES LAZER, müşterileri ile gündelik fiyatlar teklifler ile değil, daimi ve kalıcı çalışma arzu içinde olmuştur. Kalite ve şeffaflıktan ödün vermeyerek sizlere hizmet sunmaya saygıyla devam etmektedir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji