DUMAN METAL

Duman Metal

Demir - Çelik - Metal

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-6 No: 6

Firma Hakkında

 2011´den beri yüksek kalite anlayışı, yenilikçi, üretken çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine üst düzeyde hizmet veren Duman Metal sac işleme sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.
Cnc panç kesim , Cnc Abkant büküm, Cnc Giyotin kesim, Silindir Büküm, Lazer kesim, Perfore sac imalatı, Kaynak – Montaj, Fason İmalat ve bir çok diğer işleme operasyonları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde tek bir noktada karşılayabilecek durumdadır.
Duman Metal Türkiye de ve dünyada üretim ve imalat alanında yaşanan hızlı değişime uyum sağlamak ve özellikle imalat ortamında ileri düzeyde etkin, verimli ve sürekli gelişmeyi sağlamak için söz konusu olan değişimleri benimser. Esnek, akıllı, yalın, hızlı ve müşteriye has imalat yöntem ve uygulamaları ile var olan rekabet ortamında ve küresel pazarda müşterilerine avantaj ve katkı sağlar.
Duman Metal; İyi donanımlı Atölyesi ve yaşanan teknolojik değişimlere uyum sağlamak için sürekli yenilenen makine ve ekipmanları, yetenekli üretken ve deneyimli çalışanları ile talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda uygun maliyetli ve yüksek kaliteli ürünler üretir.
Duman Metal teknik bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştirir, tekniğin bilinen durumunda yaşanan teknolojik gelişmeleri takip eder ve yeni üretim metot ve tekniklerini üretim süreçlerine uygular bu sayede her zaman ve her durumda yüksek kaliteli ürünler üretir ve üretmeye devam edecektir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji