NERO GEMİ EKİPMANLARI

Nero Gemi Ekipmanları

Denizcilik - Gemi

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-6 No: 20

Firma Hakkında

 Gemi ekipmanlari imalati konusunda faaliyetlerini sürdüren firmamiz 2007 yilinda gemi insa sektörünün kalbi olan Tuzla’da faaliyetlerine baslamistir.

Gemi insa sanayi büyük oranda yan sanayiye ihtiyaç duymaktadir. Tersane sektörünün hizli bir gelisme göstermesine ragmen, gemi yan sanayi ihtiyaçlarinin büyük çogunlugunda yurtdisi bagimliliginin devam etmesi ve konusunda uzman yan sanayi imalatçisi eksikligini tespit eden 3 arkadas tarafindan, toplam 40 yili bulan tecrübelerini birlestirip yan sanayi sektöründe bir alternatif olarak kurulmustur.

Türk gemi insa sanayi faaliyetlerini verimli kilacak en önemli unsur, güncel bilgilere sahip is gücüdür. Gemi insaatinin emek yogun bir sektör olusu emegin efektif ve ekonomik kullanimi konusunda yan sanayiye, arastirma-gelistirme ile üretim süreçlerinde teknolojiyi yakin takip etme ve uygulama görevlerini yüklemektedir.

Kalite gelistirme ve marka olmak için öncelikli gereksinim insan odakli bilgi ve gelismis ülkelerdeki mesleki kültürlerden ilham alarak çalismalarina yön veren firmamiz, kalifiye personel esliginde yan sanayide rekabetçi yeni bir nefes olmayi hedeflemistir.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji