ESER GEMİ DEPO

Eser Gemi Depo

Denizcilik - Gemi

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: B-11 No: 1

Firma Hakkında

 
Firmamız ülkemizin denizcilik sektöründe 1970´li yıllardan günümüze ürünlerini gemi sahiplerine, armatörlere, tersanelere ve çeşitli kurum ve kuruluşlara sağlamaktadır.

Çok çeşitli malzemlerden oluşan ürün yelpazemisi ihalelerden, Aliağa gemi söküm merkezinden ve gemi malzemeleri üreten yerli sanayicilerden temin etmekteydik.

Gelişmekte olan ülkeler sınıfındaki ülkemizde kalkınmamız için gerekli olan ürünlerin yeniden değerlendirilmesine verdiğimiz önemden dolayı çeşitli sayıda ikinci el gemi malzemeleri alımı ve satımı ürünlerimizde önemli yer kaplamaktaydı.

Son yıllarda sertifikalı ürünlerin önem kazanmasından ve gemilerimizde kullanılan ekipmanların yurt içinde üretilmesinden veya yeterli üretimin yapılmamasından 2000 yılından günümüze ithalatlarımızla da ürün yelpazemisi genişlettik.

Müşterilerimizin talep ve isteklerini yerine getirmek, azami müşteri memnuniyeti sağlamak,talep edilen ürünleri doğru ve sorunsuz olarak uygun fiyatlarda eslim etmek, Eser Gemi Yan Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman ilke edinilmiş, kalite polikalarımızdır.

 

© 2021, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji