SUDE ELEKTRONİK

Sude Elektronik

Elektronik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-5 No: 27

Firma Hakkında

 Firmamız 1996 yılında kurulmuş ve sektöründe önemli bir noktaya ulaşmıştır. Tecrübeli personeli ile müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve sorunsuz onarımı ile tavsiye edilerek yeni müşterilerine ulaşmaktadır.

Firmamız genel olarak AC sürücüler, DC sürücüler, servo sürücüler , kontrol paneli elektronik kart tamiri alanında faaliyet göstermektedir. Telemekanik hız kontrol cihazlarının yedek parça ve yeni ürünleriylede stoktan hizmet vermektedir. Teknik servisimizde bulunan son teknoloji test ve onarım cihazları ile elektronik kart onarımı enerji verilmeden yapılır ve test edilir. Özel programlı kartlarınızdaki bilgiler depo edilir. Onarım sonrası yeniden yüklenerek teslim edilir. Firmamız zaman kaybı ve maddi zararların önüne geçmek için yerinde teşhis ve onarım hizmetleri ile hızlı ekonomik çözümler sunmaktadır.

Stoklarımızda bulunan birçok hız kontrol cihazımız ve elektronik kartlar cihazınız teslim edilinceye kadar müşterimizin hizmetindedir. Firmamız sektöründe önde gelen firmalara teknik destek sağlamakla birlikte, gelişen teknolojiye ayak uydurarak yenilikleri yakından takip etmekte ve tamir laboratuarında bu yenilikleri uygulamaktadır.r olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960´larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji