YILDIZ ELEKTRO STATİK TOZ BOYA

Yıldız Elektro Statik Toz Boya

Kaplama - Boya

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-3 No: 2

Firma Hakkında

 Boyama sektörüne 1982 yılında İstanbul Avrupa yakasında fırın boyama sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız teknolojinin gelişimini takip ederek 1989 yılında da elektrostatik boya uygulama hizmeti ile hizmetini güçlendirmiştir.

Sanayi ve hizmet sektöründeki gelişmeleri takip eden firmamız İstanbul Tuzla’ da net 500 metre kare kullanım alanına kurmuş olduğumuz 2 adet, tünel tipi, üstten konveyörlü elektrostatik boya fırını ile (yaş) boyama (hava kurumalı boya dahil) tesisinde günümüz teknolojisi ile faaliyet göstermektedir. Boyanacak malzemelerin yüzeysel temizliği, kimya firmalarının müşavirliğinde fosfatlama yöntemi ile İnsan’a, çevreye ve doğaya zarar vermeden yapılmaktadır.

Ekipmankarımız

Firmamız konveyörlü sistemle çalışan iki adet fırın ve iki adet boya kabini ile hizmet vermekte olup;

1’ ci Fırınımız: Uzunluk: 6,20 metre Yükseklik: 2,75 metre Genişlik: 2,10 metre’ dir.

2’ ci Fırınımız: Uzunluk: 5,00 metre Yükseklik: 1,80 metre Genişlik: 1,60 metre’ dir.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz alanda sağladığımız yüksek kalite ve iş ahlakı ile müşteri memnuniyetine dayalı ilk tercih olmak. Çalışanlarımız ve çalıştığımız firmalarla birlikte yüksek değerler yaratmak.

Vizyon

Disipline dayalı, kaliteli, yenilikçi, yaratıcı, eğitimli, değişime açık ve kendini yenileme gücüne sahip bir firma olmaktır.

© 2021, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji