TİM FORKLİFT

Tim Forklift

Forklift - Vinç

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-6 No: 12

Firma Hakkında

 TİM FORKLİFT SAN.TİC.AŞ, 1997 yılından başlayan tecrübeleri ile satış ve satış sonrası hizmetler konusunda faaliyet göstermektedir. Sektöründeki diğer firmalardan farklı bir çizgide olan firmamız, genç ve eğitimli kadrosu ile güçlü satış-servis ekibine sahiptir. İstifleme makinaları alanına giren ürünleriyle ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sizlerle paylaşmayı amaç edinmiş firmamızın misyonu, müşteri taleplerini tatmin edici, güvenilir ve verimli bir şekilde karşılamak ve uzun vadeli sağlam dostluklar kurmaktır. Gerek kendi içimizde gerekse müşterilerimizle doğru, hızlı ve sağlıklı iletişim kuran, değişime hazırlıklı yapımız ile biz, TİM FORKLİFT olarak bu konuda en ideal olanı yapacak şekilde organize olduğumuza inanıyoruz ve bu tecrübemizi sizlerle uzun yıllar paylaşmak istiyoruz.

Ürün yelpazemizde; taşıma, kaldırma, istifleme ve elleçleme ekipmanları, yüksekte çalışma emniyet sistemleri, kişisel koruyucu donanımlar, personel yükselticiler, yüksek basınçlı hidrolik kriko ve ekipmanları, yük güvenliği ekipmanları ve otomotiv grubu ürünler yer almaktadır.

TİM FORKLİFT, sektöründe müşterilerinin başarısına odaklanmış bir marka olmayı gerçekleştirmiştir. Firmanın cesur ve geleceğe yönelik yatırımlarıyla birlikte,TİM FORKLİFT bünyesinde çalışan konusuna hakim teknisyenleriyle mükemmel bir teknik servis desteği sağlamaktadır.

Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzdan,Dünyada yerimizi büyütme ve koruma bilinciyle firmamız Toplam Kalite Yönetimini yaşam felsefesi olarak benimsemiş bulunmaktadır.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji