EZGİM TEKNİK HIRDAVAT

Ezgim Teknik Hırdavat

Hırdavat

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-10 No: 11

Firma Hakkında

 1990´lı yıllardan başlayarak günümüze kadar varlığını sürdüren:
"Kalite ve hizmette sınır yoktur" ilkesini benimseyen firmamız, siz değerli müşterilerimize bu 2014 çalışmamızla bir kez daha merhaba demenin haklı sevincini yaşıyoruz.
Firmamız; otomotiv yan sanayi,makine imalat sektörü ve bir bütün olarak kalıp üretim sektörüne hizmet sunmaktadır. Delici-kesici-yontucu ve aşındırıcı endüstriyel saf malzemeleri, standart kalıp elemanları temel ürün portföyümüzdür.
Hizmet tedariğinin her safhasında müşterilerimin güvene layık olmak,müşteri taleplerini eksiksiz ve isabetli tespit etmek ve kısa zamanda karşılayarak sektörün öncü firması olmayı hedefledik. Bu hedefe adım adım yaklaşıyor olmanın "olmazsa olmaz" koşulunun sektörel bazda kaliteli,seviyeli,tutarlı ve güven veren bir konum elde etmekten geçtiğini de biliyor ve önemsiyoruz.
Satış öncesi ve sonrasını önemseyen firmamız, her türlü delici-kesici-yontucu ve aşındırıcı endüstriyel sarf malzemeleri kaliteli ve uygun fiyatla sağlamanın uygun koşullarını oluşturma ve süreklileştirmek için teknik birikim ve donanımımızı "2015 Delici ve Kesici Takımlar Kataloğu" çalışmamızla somutlaştıracağız.
"Daima bir adım önde" olmayı hedefleyen firmamız; desteklerinizi,öneri ve eleştirilerinizi bizlerden esirgemeyeceğinizi umuyor,kaliteli,çözüm odaklı,geniş stok yelpazemizle tecrübeli teknik bilgi ve birimiyle donanmış teknik ekibimizle iyi bir çözüm ortağı olduğumuzu gururla ifade ediyoruz. Eğer sektörel bazda somut bir başarı elde edilecekse bu hepimizin başarısı olacaktır.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji