MASTER END. HİDROLİK

Master End. Hidrolik

Hidrolik

 Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. Blok: A-3 No: 6

Firma Hakkında

 Firmamız; işletmelerin imalatlarımız başlığı altında belirttiğimiz endüstriyel makine ve ekipman imalatı ile sistem kurulum ihtiyaçlarını talep edilenler doğrultusunda normlara uygun olarak TASARIM, İMALAT ve SİSTEM KURULUMUNU yapan bir kuruluştur.
VİZYONUMUZ
Koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda müşterilerine karşı taahhütlerini tam zamanında en yüksek kalite ve hizmet standartlarında yerine getiren,müşterilerinde yarattığı güven duygusuyla tavsiye ve tercih edilen ulusal ve uluslararası saygın bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ
Toplam kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimize sağladığımız ürün ve hizmet standartlarıyla fark yaratan,güçlü ve saygın bir kuruluş olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin talep ettiği ürünleri; belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları standartlara uygun olarak karşılayabilme kabiliyetine sahip ve yüksek çalışma performansında uzun kullanım ömürlü olarak tedarik etmektir.


DEĞERLERİMİZ
ŞEFFAF OLMAK
MÜŞTERİ ODAKLI OLMAK
YENİLİKÇİ OLMAK
İNSANA VE ÇEVREYE SAYGILI OLMAKTIR
Ayrıca; ürün ve hizmet standartlarımızı eğitimli çalışanlarımızın katılımıyla her daim mükemmeli hedefleyerek geliştirmek ve sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.

© 2023, Birmes Sanayi Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Naature Teknoloji